LPOO :: 2018/19 1st Semester

Project Groups

Project Groups

Class 1

Name Group
16 André Filipe da Silva Moutinho
11 Bernardo Manuel Esteves dos Santos
19 Carlos Eduardo da Nova Duarte
17 Carlos Miguel Sousa Vieira
18 Eduardo Ferreira Campos
110 Gonçalo José Marantes Pimenta da Costa Monteiro
19 Gustavo Macedo Torres
14 Gustavo Nunes Ribeiro de Magalhaes
111 João Carlos Fonseca Pina de Lemos
- João Francisco Ribeiro dos Santos
- João Nuno Diegues Vasconcelos
13 João Paulo Monteiro Leite
12 João Pedro Pinheiro de Lacerda Campos
15 João Pedro Pinto Mota
110 José Miguel da Costa Simões
17 Jose Miguel Martins Gomes
13 Márcia Isabel Reis Teixeira
12 Maria Inês Fernandes Alves
18 Miguel Rodrigues Gomes
15 Nuno Duarte Ferreira Neves Mourinha Gonçalves
14 Nuno Miguel Teixeira Cardoso
16 Sergio Bruno Rodrigues Dias
14 Tiago Gonçalves da Silva
11 Vitor Hugo Leite Gonçalves

Class 2

Name Group
212 Bernardo Oliveira Teixeira Santos
28 Cláudia Raquel Botelho Sobral Mamede
211 Diogo Ferreira de Sousa
25 Diogo José de Sousa Machado
29 Duarte Miguel de Novo Faria
25 Eduardo Carreira Ribeiro
26 Eduardo João Santana Macedo
211 Filipe Carlos de Almeida Duarte da Cunha Nogueira
212 Filipe Reis Almeida
214 Francisco Ernesto Oliveira del Barco Baptista
27 Gustavo Speranzini Tosi Tavares
24 João Carlos Carreira Martins
213 João Renato da Costa Pinto
213 Luís Miguel Guimas Marques
23 Luís Rafael Fernandes Mendes Afonso
23 Luís Ricardo Matos Mendes
26 Margarida Ribeiro Cosme
28 Mariana Monteiro e Neto
27 Matheus Stiehler Alves
214 Miguel Maio Romariz
210 Nuno Miguel Santos Martins
210 Pedro Miguel Afonso Teixeira
29 Pedro Santos Pedroso de Lima

Class 3

Name Group
36 Ana Filipa Campos Senra
312 Ana Mafalda Costa Santos
32 Ana Margarida Ruivo Loureiro
34 Ana Rita Fonseca Santos
32 André Filipe Magalhães Rocha
311 Andreia Barreto Gouveia
311 Carlos Jorge Direito Albuquerque
36 Cláudia Inês da Costa Martins
312 Diogo Alexandre Ferreira Granja e Silva
310 Filipe José Xavier Ferreira
35 Gonçalo Fernandes Pereira
33 Henrique Maciel de Freitas
31 Joana Catarina Teixeira Ferreira
35 João Filipe Carvalho de Araújo
39 João Henrique Afonso Marques Reguengo da Luz
38 João Nuno Carvalho de Matos
24 José Pedro Maia Martins
310 Leonardo Fernandes Moura
39 Liliana Natacha Nogueira de Almeida
37 Maria Helena Viegas Oliveira Ferreira
34 Maria João Senra Viana
33 Mark Timothy Vasconcelos Meehan
37 Nuno Miguel Fernandes Marques
31 Pedro Alexandre Vieites Mendes
38 Tiago Alexandre Pinto de Faria Ferreira Alves

Class 4

Name Group
44 Afonso Carvalho Pereira de Sá
41 Alexandre Miguel de Araújo Carqueja
412 Álvaro Francisco Barbosa Miranda
44 André Serralheiro de Oliveira
410 Antonio Pedro Reis Ribeiro Sousa Dantas
48 Carlos Manuel Coelho Nunes
45 David Freitas Dinis
41 Gaspar Santos Pinheiro
49 Inês Rodrigues Roque de Lacerda Marques
48 João Miguel dos Santos de Lima Monteiro
46 João Pedro Oliveira Lírio
47 João Ricardo Ribeiro Cardoso
43 Joaquim Manuel Silva Cardoso Rodrigues
48 Jorge David Monteiro Pacheco
46 José Pedro Moreira de Almeida Baptista
411 José Pedro Nogueira Rodrigues
45 Leonor Caldeira Martins
42 Luis Afonso Sampaio Oliveira
47 Manuel Anselmo Gomes Moreira
43 Maria Gonçalves Caldeira
49 Mariana Catarina Pereira Soares
412 Matheus Pereira Gonçalves
42 Pedro Miguel Ribeiro Alves
411 Raúl Manuel Fidalgo da Silva Teixeira Viana
410 Vitor Emanuel Moreira Ventuzelos

Class 5

Name Group
57 Armando Jorge Ferreira Martins
53 Bernardo Costa Moreira
- David Luis Pereira Pires
- Diogo Eurico Vaz de Bacelar da Fonseca e Costa
- Fernando Gardeazabal de Oliveira
50 Gonçalo Santos Oliveira
56 In Young Jang
- João Carlos Sousa Barros
54 João Manuel Angélico Gonçalves
- João Moreira da Silva Lima Barbosa
52 João Pedro da Costa Ribeiro
- Luís Alexandre Gomes Gonçalves
53 Luís Miguel Pedrosa de Moura Oliveira Henriques
58 Luis Pedro Rodrigues de Morais
51 Mário Jorge Martins Rodrigues de Morais Marques
55 Nuno Guilherme Amaral Santos
56 Paulo Roberto Dias Mourato
51 Pedro Miguel Oliveira Azevedo
57 Ricardo França Domingues Cardoso
54 Simão Pedro Marantes Pimenta Bragança Santos
52 Tiago Candeias Verdade
55 Tiago Coelho de Barros Aguiar Barbosa
50 Tiago Miguel Ferreira Miller
58 Célio Bruno Faustino Nunes

Class 6

Name Group
? Ana Isabel Ferreira Maia
65 Ana Teresa Dias Silva
62 André Mamprin Mori
- Artur José Fangueiro Santos
69 César Alves Nogueira
62 Daniel Gazola Bradaschia
64 Diogo Rafael Amorim Mendes
61 Fellipe Ranheri de Souza
67 Henrique José de Castro Ferreira
61 João Francisco de Pinho Brandão
? João Miguel Aguiar Cunha
? José Rafael Fidalgo Fonseca Matias
66 Leonor Ribeiro e Sousa Mendes de Freitas
69 Manuel Marques de Aguiar Barata de Tovar
65 Margarida Alves Pinho
63 Miguel Silveira Rosa
? Miguel Wojciech de Vasconcelos Charchalis
? Muriel de Araújo Pinho
66 Nuno Craveiro Martins
68 Paulo André Areias Gomes Leal Pinto
64 Pedro Hugo Lima Noevo
67 Pedro Leite Galvão
63 Rita Nunes da Mota
610 Rodrigo Melo Abrantes
610 Tiago Miguel Barbosa Marques

Class 7

Name Group
78 André Miguel Soares Gomes
79 Bruno Filipe Cardoso Micaelo
77 Daniel Ferreira Brandão
72 David Luís Dias da Silva
76 Francisco Reguengo da Luz Coelho Rodrigues
75 Henrique José Silva Flores Azevedo Santos
712 João Alberto Preto Rodrigues Praça
75 João Miguel Ribeiro de Castro Silva Martins
73 João Paulo Gomes Torres Abelha
78 João Paulo Ribeiro Nunes
73 João Rafael Gomes Varela
74 José Nuno Branco Lima Oliveira e Silva
700 Leonor Martins de Sousa
712 Lucas Tomás Martins Ribeiro
72 Luís Pedro Pereira Lopes Mascarenhas Cunha
710 Manuel Monge dos Santos Pereira Coutinho
710 Mário Gil Marinho Mesquita
71 Moisés Pimenta Rocha
71 Paulo Daniel da Silva Araújo Marques
77 Pedro Miguel Braga Barbosa Lopes Moás
79 Pedro Miguel Rodrigues Ferraz Esteves
700 Silvia Jorge Moreira da Rocha
76 Simão Pereira de Oliveira
711 Sofia de Araujo Lajes
711 Tito Alexandre Trindade Griné
74 Vítor Hugo Pereira Barbosa