Web Languages and Technologies

Groups

LTW Project Groups

Class 1

Number Name Group Time
201607944 Fábio Manuel Neves de Araújo 11 10h30
201606649 João Bernardo Narciso Sousa 11
201605757 Miguel Dias de Carvalho 11
201303828 Ângelo Daniel Pereira Mendes Moura 12 10h45
201607929 Francisco Tomé Macedo Martins Santos Moreira 12
201504013 João Alexandre Carvalho Marinho dos Santos 12
201506448 José Diogo da Cunha Moreira Trindade Martins 13 11h00
201207603 Leonor Ribeiro e Sousa Mendes de Freitas 13
201606791 Mariana Monteiro e Neto 13
201605769 Luís Alvela Duarte Mendes 14 11h15
201505244 Ricardo Araújo Bóia 14
201603173 Simão Pereira de Oliveira 14
201605946 Patrícia Janeiro Leite da Fonseca 15 11h30
201605619 Tiago José Antunes Ribeiro 15
201609149 Miguel Angelo Barraca Moura 16 11h45
201607932 Tomás Viana Coutinho de Oliveira Figueiredo 16
200203896 Davide Flores Brasil Sarmento 17 12h00
201508213 Francisco Ademar Freitas Friande 17
201506448 José Manuel Faria Azevedo 17

Class 2

Number Name Group Time
201609065 António Manuel Ribeiro Pereira da Costa 21 8h30
201607930 João Miguel Mendes Ribeiro Agulha 21
201606033 Sofia Cardoso Martins 21
201606462 Henrique Reis Sendim Rodrigues 22 8h45
201601876 Mateus Pedroza Cortes Marques 22
201605947 Sandro Miguel Tavares Campos 22
201603135 Eduardo Luís Pinheiro da Silva 23 9h00
201605660 Francisco Teixeira Ferreira 23
201605236 João Carlos Parada Alves 23
201606673 André Filipe Pinto Esteves 24 9h15
201604602 Joaquim Antero Pavão dos Santos 24
201604420 Pedro Gonçalves Neto 24
201604948 Duarte Filipe Machado de Oliveira 25 9h30
201604245 João Manuel Angélico Gonçalves 25
201604643 Pedro Casais da Silva e Sousa Gonçalves 25
201604253 Beatriz Soares Mendes 26 9h45
201503730 Luís Diogo dos Santos Teixeira da Silva 26
201604414 Mariana Filipa Costa 26
201603542 Cláudio Fischer Lemos 27 10h00
201607176 Duarte Miguel de Novo Faria 27
201200647 José Miguel Ferreira Mendes 27
201605003 Henrique José de Castro Ferreira 28 10h15
201604241 João Carlos Ferreira Miguel 28

Class 3

Number Name Group Time
201503823 Fábio Daniel Reis Gaspar 30 10h30
201607946 Luis Ricardo Marques Oliveira 30
201607780 Ricardo Manuel Gonçalves da Silva 30
201605646 Amadeu Prazeres Pereira 31 10h45
201606517 Bruno Dias da Costa Carvalho 31
201605337 Nuno Tiago Tavares Lopes 31
201606640 Filipa Manita Santos Durão 32 11h00
201606525 Henrique Melo Lima 32
201606746 Rui Pedro Moutinho Moreira Alves 32
201606516 Ângelo Miguel Tenreiro Teixeira 33 11h15
201603647 Guilherme Jose Ferreira do Couto Fonseca da Silva 33
201606298 Miguel Pereira Duarte 33
201604105 Ana Sá e Sousa Carneiro da Silva 34 11h30
201604796 Fábio Filipe Vilela Oliveira 34
201604911 Ricardo Manuel Ferreira Teixeira 34
200505634 André Filipe de Soveral Torres Lopes dos Santos 35 12h00
201604156 João Fernando da Costa Meireles Barbosa 35
201603854 Rui Jorge Leão Guedes 35
201504706 André Luís Lázaro Ferreira 36 12h15
201605150 Miguel Alexandre Brandão Teixeira 36
201605166 Pedro Xavier Tavares Monteiro Correia de Pinho 36

Class 4

Number Name Group Time
201504834 João Afonso Pinto Pereira 41 9h00
201506196 Maria João Mendes Ribeiro 41
201504616 Patrícia Ferreira Rocha 41
201605542 Inês Rodrigues Roque de Lacerda Marques 42 9h15
201604751 Maria João Senra Viana 42
201604741 Alexandra Isabel Vieites Mendes 43 9h30
201708805 João Miguel Vaz Tello da Gama Amaral 43
201605330 João Nuno Rodrigues Ferreira 43
201605592 João Álvaro Cardoso Soares Ferreira 44 9h45
201605237 João Pedro Bandeira Fidalgo 44
201504695 Simão Pedro Marantes Pimenta Bragança Santos 44
201504108 Ana Isabel Ferreira Maia 45 10h00
201402718 Manuel Anselmo Gomes Moreira 45
201604912 Ricardo Ribeiro Sanfins Moura 45

Class 5

Number Name Group Time
201506154 Filipe Miguel Alves Pinto dos Reis 51 11h30
201603811 Maria Teresa Queiroz Machado Urbano Ferreira 51
201603557 Pedro António Ferreira Cardoso Videira Lopes 51
201604039 César Alexandre da Costa Pinho 52 11h45
201603438 Diogo Figueiredo Silva 52
201605010 Maria Carolina Furtado Soares 52
201605516 Bruno Edgar Évora Rebelo Oliveira 53 12h00
201606540 Fábio Alexandre Matos Azevedo 53
201606486 Mariana Ferreira Dias 53
201606334 Catarina de Almeida Figueiredo 54 12h15
201606398 Lucas Vieira Casalderrey Vilard Stein 54
201605420 Miguel Milheiro Pinto Ferreira 54
201604830 Luísa Maria Araújo Freire 55 12h30
201604725 Pedro Hugo Lima Noevo 55
201604772 Tiago Jorge Sousa Rodrigues 55
201504359 Diogo Manuel Oliveira Moreira 56 12h45
201405015 Diogo Oliveira Reis 56
201504445 Manuel Braga da Costa dos Santos Monteiro 56
201505092 Bernardo Manuel Faria Ramos 57 13h00
201604832 Cláudia Raquel Botelho Sobral Mamede 57
201603190 João Lourenço Teixeira Vieira 57
201404676 Nuno Rodrigues de Castro Santos Silva 57

Class 6

Number Name Group Time
201604566 André Serralheiro de Oliveira 61 10h30
201404527 Diogo Leal da Silva Mota Pinto 61
201503661 Duarte Nuno Esteves André Lima de Carvalho 61
201606165 Diogo Filipe da Silva Yaguas 62 10h45
201606058 Gonçalo Nuno Botelho Amaral Rolão Bernardo 62
201605017 Joana Sofia Mendes Ramos 62
201605360 Diogo Rafael Amorim Mendes 63 11h00
201605945 Nuno Miguel Santos Martins 63
201605422 Olavo Simão Marques Silva 63
201606124 Diogo Alexandre Silva Teixeira 64 11h15
201604350 Márcia Sofia de Sousa Meira 64
201505916 Pedro Miguel Afonso Teixeira 64
201603694 Álvaro Francisco Barbosa Miranda 65 11h30
201604735 Christopher Fernandes de Abreu 65
201605762 Tiago Pinho Cardoso 65
201803345 Igor Klosinski 66 11h45
201803346 Lucia Konštiaková 66
201405308 Luís Miguel da Rocha Alves 66
201504711 Bernardo Oliveira Teixeira Santos 67 12h00
201608320 Henrique Miguel Bastos Goncalves 67
201605926 João Malheiro de Sousa 67
201604828 João Pedro Viveiros Franco 68 12h15
201605775 Mariana Catarina Pereira Soares 68
201604503 Tomás Nuno Fernandes Novo 68

Class 7

Number Name Group Time
201604145 Bruno Miguel da Silva Barbosa Sousa 70 8h30
201604601 Francisco Manuel Canelas Filipe 70
201604470 Pedro Miguel Oliveira Carvalho da Silva 70
201803342 Ana-Denisa Secuiu 71 8h45
201605568 Juliana Maria Cruz Marques 71
201604184 Maria Helena Sampaio de Mendonca Montenegro e Almeida 71
201603526 António Nunes da Cruz 72 9h00
201603846 Pedro Miguel Sousa Fernandes 72
201606186 Tiago Araújo Castro 72
201603523 Afonso José Guerra da Mota de Almeida Azevedo 73 9h15
201603265 Gonçalo Regueiras dos Santos 73
201603634 Susana Maria de Sousa Lima 73
201605658 Duarte Manuel Marques Mano Menezes Frazão 74 9h30
201605314 João Augusto dos Santos Lima 74
201605339 Pedro Miguel Sousa da Costa 74
201606868 Carlos Miguel Sousa Vieira 75 9h45
201605270 Fernando Jorge Coelho Barreira Calheiros Alves 75
201605219 João Carlos Cardoso Maduro 75
201605904 Mariana Barbosa Aguiar 76 10h00
201802769 Marilene Apolinário 76
201606040 Tiago José Viana Fragoso 76
201606003 Ana Rita Norinho Pinto 77 10h15
201208979 Joana Maria Cerqueira da Silva 77
201605344 César Manuel Nobre Medeiros 78 10h30
201606214 Margarida Ramos Pereira Silva 78